Termen uit de zeilsport: verschil tussen versies
Uit ZeilersWiki
k |
|||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
|[[Achterlijk]]||[[Anker]] | |[[Achterlijk]]||[[Anker]] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Barberhauler]]||[[Blok]] | + | |[[Barberhauler]]||[[Blok]]||[[Bolle Jan]] |
|- | |- | ||
|[[Cunninghamhole]] | |[[Cunninghamhole]] | ||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|[[Grootzeil]]||[[Grootzeilval]] | |[[Grootzeil]]||[[Grootzeilval]] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[hekstoel]]||[[Helmstok]] | + | |[[hekstoel]]||[[Helmstok]]||[[Hondehok]] |
|- | |- | ||
|[[Inhouten]] | |[[Inhouten]] | ||
Versie van 25 apr 2008 om 20:18
- Alfabetische lijst van onderdelen aan een zeilboot.