Termen uit de zeilsport: verschil tussen versies
Uit ZeilersWiki
| Regel 35: | Regel 35: | ||
|[[Preekstoel]] | |[[Preekstoel]] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Reling]]||[[Roer]]||[[Roerkoning]]||[[Rondhout]] | + | |[[Reling]]||[[Roer]]||[[Roerkoning]]||[[Rolreefsysteem]]||[[Rondhout]] |
|- | |- | ||
|[[Scepters]]||[[Staand want]]||[[Stuurautomaat]]||[[Wind|Schijnbare wind]]||[[Spinnaker]] | |[[Scepters]]||[[Staand want]]||[[Stuurautomaat]]||[[Wind|Schijnbare wind]]||[[Spinnaker]] | ||
Huidige versie van 3 jan 2009 om 01:29
- Alfabetische lijst van onderdelen aan een zeilboot.