Flying Dutchman: verschil tussen versies
(→Specificaties) |
(→Specificaties) |
||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
|Diepgang||1.20 meter | |Diepgang||1.20 meter | ||
|- | |- | ||
| − | |Zeilopp.||18.6 m2 | + | |Zeilopp.||18.6 m2 (spi: 20.5 m2) |
{| | {| | ||
Versie van 10 mrt 2008 om 20:26
Specificaties
| L.o.a. | 6.05 meter | |||
| Breedte | 1.87 meter | |||
| Diepgang | 1.20 meter | |||
| Zeilopp. | 18.6 m2 (spi: 20.5 m2)
|