Termen uit de zeilsport: verschil tussen versies
Uit ZeilersWiki
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|[[Grootzeil]]||[[Grootzeilval]] | |[[Grootzeil]]||[[Grootzeilval]] | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Halfwinder]]||[[hekstoel]]||[[Helmstok]]||[[Hondekooi]] | + | |[[Halfwinder]]||[[hekstoel]]||[[Helmstok]]||[[Hondekooi]]||[[Huik]] |
|- | |- | ||
|[[Inhouten]] | |[[Inhouten]] | ||
Versie van 12 aug 2008 om 13:31
- Alfabetische lijst van onderdelen aan een zeilboot.