Vlak naast het Markermeer?.... Almere Haven, en dan niet de jachthaven of de Marina Muiderzand, maar het kommetje. De supermarkt is vlak achter de resaurantjes aan de haven.
Als dat te ver van het Markermeer vandaan is, zou ik boodschappen doen in Volendam, is iets verder lpen, maar nog goed te doen. Bij het havenkantoor de dijk af, en het dorp in, dan vind je de supermarkt vanzelf.
Voor het inslaan van proviand vnd ik Huizen en Naarden en Muiden echt niet geschikt. Er is geen normale supermarkt te vinden in de buurt van de havens, hoogstens voor een broodje, wat beleg of een flesje wijn.
In Marken is een goede supermarkt, maar aan de anderekant van het dorp, is echt wel even sjouwen, hoor.
Het tweede alternatief is via de mail een boodschappenlijst opstellen en iedereen boodschappen mee laten nemen vanaf huis. Iedereen gaat toch met de auto van huis naar de boot?
succes