Gelukkig was een goedkoop mp dingetje, al deed ie het best wel oke.
Het merk was Trotec en de website waar ik om een antwoord vroeg heette Trotec.nl.
Koop nu een nieuwe Meaco DDD8L
al ga ik idd een mailtje sturen naar de fabrikant , want ik wil het wel weten of daar een beveiliging in zat
[rotecote="Yellow Boat" post=1258847]
peter1 schreef :
Mijn lucht ontvochtiger is defect, eentje met compressor.
deze heeft met de kou van -8 gewoon de hele week aangestaan en de aut.zekering lag eruit, apparaat opengemaakt en zekering was kapot , ik heb deze vervangen en volkomen sluiting .
dus deze is ter ziele.....ik snap dat zijn werkgebied tussen de 5 graden en de 35 is, maar dat is een werkgebied, dat wil niet zeggen dat ie met vrieskou niet gewoon aan kan blijven.
zou het kunnen dat hij daar niet tegen kan om langdurig in vriesweer te staan ?
Trotec een mailtje gestuurd en daar kreeg ik een keurig mailtje van terug met ....wij zijn een webshop en geven geen adviezen....u kunt de gebruiksaanwijzing downloaden...dus met dat antwoord schiet ik niet zoveel mee op.
wie laat hem ook aan staan ? of wie haalt hem juist weg ?
As je over dit soort problemen meer wilt weten moet je dat ook niet aan de verkoper vragen , zeker niet aan een webshop maar aan de fabrikant.
Gewoon even op het typeplaatje kijken en de fabrikant een mailtje met je vragen sturen. dan krijg je vrijwel altijd een beter antwoord.
Verkopers willen alleen verkopen maar hebben zelden echt verstand van hetgeen ze verkopen , hooguit wat in de handleiding staat en in jouw geval hebben ze die waarschijnlijk ook nog nooit gelezen. Kan natuurlijk ook moeilijk aangezien de webshop veel meer verkoopt dan alleen ontvochters .
Ad[/quote]