Ik heb een MD11C met hetzelfde euvel en heb me er daarom al eens in verdiept, maar ben nog niet aan uitvoering toegekomen.
Volgens mij werkt het op de MD2B hetzelfde als op de MD11C, dwz zeggen met een pulssensor die reageert op een magneetje dat zich bevind op het tandwiel van het handstartmechanisme. De correcte werking van die sensor kun je meten door bij stilstand de weerstand op de twee aansluitingen te meten die tussen bepaalde waarden moet liggen, terwijl er wanneer de motor loopt een kleine wisselstroom moet lopen van ongeveer 1V.
Het onderwerp is hier en ook op andere fora eerder aan de orde geweest, voor de juiste waarden moet je even googlen.
Als de sensor correct werkt is dus de meter stuk. Het doormeten van die meter is met hobby-gereedschap niet te doen.
Zowel de sensor als de meter zijn volgens mij nog steeds bestelbaar, maar tegen schrikbarende prijzen.
Een beschrijving van een grappig, simpel en goedkoop alternatief, dat werkt op het drukverschil in de inspuitleiding vind je
hier.
Dick