Ik heb Seaflo bilgepompjes met ingebouwde vlotter. Werkt prima maar ik wil het restwater in de verticale ca. 1m hoge en 25mm. brede afvoerslang niet laten terugstromen. Dus een terugslagklepje achter de pomp gemonteerd.
Helaas is het ding van Talamax op onderstaande foto zo lek als een mandje. De eerste was ook lek op de flens en heb ik versterkt met wat extra schroefjes. Nu wel dicht maar het klepje blijft druppelen. Een volgend exemplaar was wel dicht op de flens maar druppelt eveneens door.
Waardeloos ding dus, heb je niets aan anders dan een veredelde slangverbinder.
In de Trudesign doos met restanten vond ik ook nog een terugslagklep. Perfect dicht maar helaas is de benodigde openingsdruk te veel voor de Seaflo pomp. Gaat niet werken dus.
Bij wijze van test heb ik nu iets soortgelijks van Lalizas besteld,
www.tradeinn.com/waveinn/nl/la...uu7C7w0aAkopEALw_wcB
Ben benieuwd.
Zijn er gebruikerservaringen met terugslagkleppen die wel dicht zijn en werkbaar met een bilgepompje ?