Welkom  

   

What's Up  

Geen evenementen
   

Wedstrijd  

Geen evenementen
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Welkom, Gasten

Onderwerp: Bouwtekeningen waarschip 600

Bouwtekeningen waarschip 600 26 juni 2007 17:24 #18582

Ik heb kopieen liggen van deze tekeningen in A3 formaat. Mocht je geintereseerd zijn plaats dan je mail adres en dan kunnen we wat afspreken.
forza-azzuri.mine.nu/gallery
Je moet toch een hobby hebben
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

Re: Bouwtekeningen waarschip 600 26 juni 2007 17:45 #18584

  • ron b
  • ron b's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 3785
Hoeft geen mailadres te plaatsen, maak gebruik van het kopje P.B. onder aan je bericht, zo kunnen forumleden onderling, prive dus, babbelen.

groet

Ron
Delher 29 D'Helios

...hij wist zeker dat niemand anders dan de duivel die vlag op zee gestreken kon hebben......
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

Bouwtekeningen waarschip 600 20 sept 2026 19:30 #1703311

Goedendag ForzaAzzuri,
Ik ben uw bericht tegengekomen, waarin u aanbiedt om A3-bouwtekeningen van een Waarschip 600 SV beschikbaar te stellen. Dat zou geweldig zijn.
Sinds kort ben ik eigenaar van een oude Waarschip en ik wil deze deze winter restaureren. De tekeningen zouden mij erg helpen, zodat ik de kiel op de juiste manier kan uitbouwen en later ook weer kan terugplaatsen.
Ik hoor graag van u.
Ik heb een Waarschip 600 SV geërfd en ik wil dit oude schip weer nieuw leven inblazen. Daarom vraag ik hier om hulp en ervaringen. Vooral om hulp bij de bouwtekeningen en bij het demonteren van de kiel. Ik kom zelf uit Duitsland en moet veel teksten vertalen. Mijn excuses als sommige dingen niet...
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

Bouwtekeningen waarschip 600 21 sept 2026 07:04 #1703344

  • Apae
  • Apae's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 6879
De kans dat je een reactie krijgt is niet groot: je reageert op een 19 jaar oud bericht, van een gebruiker die ooit drie berichten plaatste en al 16 jaar niet meer is ingelogd.
Ook de link onder zijn post bestaat niet meer.
Maar wie weet heeft een andere meelezer iets voor je?
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

Bouwtekeningen waarschip 600 21 sept 2026 18:55 #1703457

  • DeBommel
  • DeBommel's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 1233
Ik zou de voorzichtige suggestie willen doen lid te worden van de Vereniging van Waarschippers. Veel enthousiaste mensen en heel, heel veel kennis over Waarschepen.
Waarschip 900+ "Merlin" | www.sy-merlin.nl | Zeeton 24 "Code Rood" | Stalen reddingssloep "De Vuyle" | Waarschip 725 "Ontward"
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.
Tijd voor maken pagina: 0.123 seconden
Gemaakt door Kunena
   
   
   
   
© Zeilersforum.nl