Welkom  

   

Mijn Menu  

   

What's Up  

Geen evenementen
   

Wedstrijd  

Geen evenementen
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Welkom, Gasten

Onderwerp: Siliconen aan boord

Siliconen aan boord 23 aug 2015 16:08 #654116

Zo dat was mij het weekend wel oftewel week.
Zaterdag garage paneel eraf gehaald. Reden bij het lamineren heeft er op 2 plaatsen lucht gezeten.
Dat is in de jaren geknapt, alles opengebroken vulmiddel erin gespoten, en schuren.
Maar er moest dus nog lak erover, daar ben ik dus zaterdag mee begonnen. Zaterdag de primer lak erop de volgen de dag nog laklaag erop . Tussendoor de oneven vlakken opvullen en weer schuren.
Weer zat ons tegen dacht dat doe ik even zaterdag tot maandag nee dus het werd donderdag.
de 3de dag de goede lak erop dun, volgende dag allemaal kraters van de siliconen grr. Weer schuren en lakken, de 4de dag verdorie nog meer kraters. alles grondig geschuurd en ontvet met aceton na elke schuurbeurt totaal 3x omdat je van verschillende korrel gaat van grof naar fijn.
Op het laatst nog 3x voor het lakken nog ontvet. Ook nog een toevoeging erin special voor siliconen. Volgende dag was wel minder maar in de zon kun je ze zien. Het is besmettelijk op de boot. Te danken aan de vorige eigenaar, die heeft met die troep gewerkt op de boot.

Dus geen siliconen aan boord gebruiken je bent de sigaar
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

Siliconen aan boord 23 aug 2015 19:37 #654205

  • svalk
  • svalk's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 3996
Bedankt voor je post, het heet niet voor niets siliconenshit en was vroeger een wondermiddel maar is allang achteraald door veel betere kits en waxen en moet je gewoon niet willen gebruiken.

Heb je overigens toen je de lak opgeschuurd hebt een schuurapparaat met afzuiging gebruikt ? Anders druk je het schuurstof weer in de schuurkrassen. B)
Ieder voordeel heb zijn nadeel en ieder nadeel heb zijn voordeel.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

Siliconen aan boord 26 aug 2015 09:43 #655203

we hebben ieder keer ontvet en na elke schuurbeurt ander papier en gelijk ontvet met aceton.
rotzooi is het
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

Siliconen aan boord 26 aug 2015 12:29 #655268

  • Happydart
  • Happydart's Profielfoto
Siliconen verwijderaar is verkrijgbaar bij o.a. Wynns en dat werkt prima.
Je kan het ook vinden bij verfhandels,en vooral die leveren aan carrosserie bedrijven.
Iedere oudere boot (soms ook jonge)is ooit wel eens met die toen praktische oplossing in aanraking geweest, de erfenis is wat extra werk, ik gebruik het altijd omdat je niet kan weten of er iets opzit en de lak is te duur om te proberen... :unsure:
Laatst bewerkt: 26 aug 2015 12:30 door Happydart.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.
Tijd voor maken pagina: 0.106 seconden
Gemaakt door Kunena
   
   
   
   
© Zeilersforum.nl