Bas van Dijk schreef :
Ik denk het ja. Weet het niet zeker.
In ieder geval stond de V-snaar te los en heb ik het geluid daarna niet meer gehoord... Mogelijk verzon ik dus het verlies aan vermogen idd.
Dieselpomp zit natuurlijk ook op de v-snaar dus ik weet niet hoe snel dat een effect heeft als die slipt maar niet zo snel denk ik want dat ik alleen de opvoerpomp uit de tank dacht ik?
Vreemd, ik heb nog nooit gehoord van een dieselpomp aangedreven door de v-snaar, wel de koelwaterpomp van sommige motoren.
Net zoals Yellow Boat schrijft zou dit wel een zeer eigenaardige motor zijn. Maar goed, als je een raar geluid hoort en het lijkt van de motor te komen kijk je wel heel raar.
Laatst had ik iets gelijkaardigs, plots een raar geluid en het leek van de motor te komen, leek op een v-snaar die aan het piepen was.
Gelukkig niet ver van de haven, snel binnen en vast, en nakijken.
Niets te vinden rond de motor, de v-snaar mooi op spanning, zoeken zoeken niet vinden, motor terug gestart, bleek het mijn nieuwe gasfornuis te zijn dat door de vibratie van de motor was verschoven en stond te piepen.

Dat moet ik dus nog anders vastzetten.