Ben ik nu een dagje ouder geworden of is de mooie Windy app te druk geworden? Ik heb het altijd een hele prettige app gevonden voor het weer en wind en stroming op zee en het volgen van vertrekkers.
Maar de app is in de jaren steeds groter geworden, niet alleen wind maar ook radiostraling en zo zijn er nu 54 kaartmodellen standaard aanwezig. Voor iedereen wat. Daarbij is mijn ipad scherm voor een groot deel in gebruik met 'wat ze allemaal wel niet hebben' en is er voor kaartoverzicht weinig over.
Kiezen tussen rekenmodellen kan nog steeds maar kleurstelling maakt het lastig uitleesbaar. En het programma draait log op mijn snelle verbinding. Logisch , want het is een monster geworden.
Ik vind het daardoor voor mijn zeilersvoorkeuren ook na instellen te druk en minder prettig. Menus openen en sluiten snel, kleurstelling. Leesbaarheid is afgenomen. Te veel. Te druk. Te groot.