Welkom  

   

Mijn Menu  

   

What's Up  

Geen evenementen
   

Wedstrijd  

Geen evenementen
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Welkom, Gasten
Doelgericht je overbodige artikelen aanbieden kan hier.

LET OP: Berichten worden niet direct geplaatst, maar pas als een moderator heeft beoordeeld of deze aan de Huisregels voldoet!

Advertenties worden alleen geplaatst met vermelding van een vraagprijs. Controleer dus even of er een vraagprijs in je advertentie staat, voor je op Opslaan klikt. Na opslaan dus graag even geduld tot een moderator het bericht heeft beoordeeld.

Onderwerp: rvs plaat voor Vetus mangat brandstoftank

rvs plaat voor Vetus mangat brandstoftank 09 nov 2025 11:33 #1659343

  • BramS
  • BramS's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 1
Te koop: RVS plaat 318, 2mm, 350-350mm met exact rond gat 159mm tpv Vetus inspectiedeksel.

Omdat ik twijfelde of ik zittend in de bakskist een strak 159mm gat zou kunnen boren of zagen, heb ik een plaat laten maken met een zuiver rond gat tbv Vetus Inspectieluik 120 mm type ILT120B. Op deze manier hoef je minder exact een opening in je tank te maken: gewoon een vierkant gat zagen en deze plaat erop bouten met pakking ertussen. Getest, het Vetus deksel past hier exact in.

Toen ik de plaat op mn tank wilde monteren, kwam ik meerdere plekken tegen die bijna doorgerot waren. Toen uiteindelijk besloten de hele tank te vervangen en daarin toen ook direct een gat van 159mm laten lasersnijden. Daarom heb ik deze plaat over.

Ik heb er 85 euro voor betaald. Hoop dit bedrag of iets in die richting er ook voor te krijgen.

Zie foto hieronder:





oriƫnterend, vroeger 'Draijer'
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.
Tijd voor maken pagina: 0.091 seconden
Gemaakt door Kunena
   
   
   
   
© Zeilersforum.nl