Welkom  

   

Mijn Menu  

   

What's Up  

Geen evenementen
   

Wedstrijd  

Geen evenementen
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Welkom, Gasten
  • Pagina:
  • 1
  • 2
  • 3

Onderwerp: De kreupele mastourte haalt het nieuws

De kreupele mastourte haalt het nieuws 23 juli 2023 17:43 #1496633

Vakantieplannen op zeiljacht vallen in het water vanwege storing in brug: 'Dieptriest' www.omroepwest.nl/nieuws/47424...g-in-brug-dieptriest #omroepwest
Laatst bewerkt: 23 juli 2023 17:47 door Herman Hartman.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 23 juli 2023 18:03 #1496640

  • Jeroen-Pion
  • Jeroen-Pion's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker is geblokkeerd
  • Berichten: 5412
Wat een drama voor de beste man , ongelofelijk 2 dagen voor een brug wachten . En niemand van prorail of de brugwachter of wie dan ook die hem op de hoogte houd , bizar !

Ik vind dat hier goed onderzoek naar moet worden gedaan , want dit is echt te gek voor woorden , dat mensen zo aan hun lot worden overgelaten .



Serieus ? wat een kakker kan beter een andere hobby gaan zoeken dan varen , balen maar ja soms moet je plannen omgooien moet je wel kunnen natuurlijk, hij kan dat niet , blijkt .
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 23 juli 2023 18:19 #1496644

Misschien valt dat van die twee dagen nog wel mee, en ik schat wel in dat op zo’n boot wel wat reserve voorraad aanwezig is maar het blijft bizar. Helaas ben ik ook ervaringsdeskundige en heb de afgelopen jaren behoorlijk wat uren voor spoorbruggen gewacht. Spoorbruggen leveren een extra handicap op vanwege inbreng (of het gebrek er aan) van ProRail. Bij deze bruggen bij Gouda is er de firma Heineken die zich snel ergert als het transport van hun containers weer eens stagneert wat extra druk zet op het oplossen.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 23 juli 2023 18:31 #1496646

  • Jeroen-Pion
  • Jeroen-Pion's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker is geblokkeerd
  • Berichten: 5412
Wat ik zie in het filmpje is een man die zwaar gefrusteerd is omdat wat in zijn hoofd zit niet doorgaat , hij zegt zelf ik kan nu niets anders gaan doen, omdat ........ik het maar niet van me af kan zetten.

Best treurig voor die man , ik had het plan omgegooid , dan maar niet of later door die brug , maar ga niet 2 dagen liggen loeren naar iets wat niet werkt en wanneer wel ....

Maar de brug schijnt het weer te doen B)
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 23 juli 2023 18:44 #1496650

Dat is ook precies het probleem. Pas na verloop van tijd wordt duidelijk dat de stemming minder tijdelijk is dan je verwacht maar dan lig je er wel al die tijd. In dit geval naar IJmuiden voor een tochtje overzee kost ook de nodige tijd, waarbij de huidige zeecondities ook niet heel aantrekkelijk zijn. Je hebt gelijk als je weet dat het 2 dagen duurt blijf je daar niet liggen. Alleen is dat nu juist wat niemand heeft gemeldt.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 23 juli 2023 19:05 #1496657

  • AdB
  • AdB's Profielfoto
  • aanwezig
  • Gebruiker
  • Berichten: 4742
Ik vind het maar een opgeklopt verhaal. "zitten Mieke en Jan met droge crackers en water op hun twaalf meter lange zeiljacht."
Komaan, je gaat op vakantie en hebt niets aan boord? Beetje overdreven van de nieuwsgever.
Dan nog, ook al zit je in middle of nowhere in Nederland, dan bestel je toch gewoon een
taxi en doe je wat boodschappen bij de dichtstbijzijnde super?
Op teletekst en vaarweginformatie staat zoiets ook vrijwel gelijk.
Of misschien deze site even checken..
www.eurisportal.eu/
Volgens RWS is deze up to date.

A
Tornado sport
Een monohull is eigenlijk een multihull die niet "af" is...
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 23 juli 2023 19:27 #1496664

  • peter1
  • peter1's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 6077
flink zeiljacht en droge crackers ? ach we maken het verhaal hapklaar en aantrekkelijk leesbaar.
hele vriezer zal wel volzitten, koelkast ook.
Ik ben de storm, en de windstilte.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 10:41 #1496773

  • DeBommel
  • DeBommel's Profielfoto
  • aanwezig
  • Gebruiker
  • Berichten: 1159
Wat een jankerd, die schipper.

Zeker, rete-irritant zo’n stukke brug, maar ‘t is niet anders. Les geleerd, volgende keer bijbootje meenemen stukje zwemmen naar de wal, frietje halen, taxi bestellen, broodje sjoarma laten komen, maar niet zo mekkeren.

Lag laatst ook een dag in Haarlem: eerste brug was open en ging niet dicht, laatate brug was dicht en ging niet open. Je maakt er wat van.
Waarschip 900+ "Merlin" | Zeeton 24 "Code Rood" | Waarschip 725 "Ontward"
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 10:52 #1496776

  • Jeroen-Pion
  • Jeroen-Pion's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker is geblokkeerd
  • Berichten: 5412
Precies . Meer is het inderdaad niet .

Het is zoals het is , heel goed voor je hart ook :P
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 11:59 #1496784

  • holrobert
  • holrobert's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 3398
DeBommel schreef :
Wat een jankerd, die schipper.

Mogelijk, maar de editor / redacteur bij de omroep kan er ook alle gewenste kleur aan geven (door montage volgorde, selectie van uitspraken etc). Heb daar zelf (negatieve) ervaringen mee. Ben benieuwd of de schipper zelf zo blij is met dit portret.

Dat van die crackers is natuurlijk ook sensatie-bullshit: je prikt aan de overkant een spit in de grond, stapt af, en hebt de hele Westerse beschaving aan je voeten.

Vervelend is het wel, maar ook niet meer dan dat.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 15:52 #1496860

  • Booty24
  • Booty24's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 2165
Ik dacht eerst dat hij aan een remmingwerk zonder walverbinding lag en dacht: “Ja, lastig”.
Maar vervolgens zie je hem met een microfoon staan en dan denk je: “ Alles is dus mogelijk!”.
Sensatie, wat mij betreft.
Booty 24 solo en Efsix. Voorheen Harmony 42.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 16:11 #1496868

  • Jeroen-Pion
  • Jeroen-Pion's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker is geblokkeerd
  • Berichten: 5412
100 meter achteruit varen kun je aan de kade afmeren, en gezellig bij de Mac kunnen dineren met z’n vrouw .

Vind ze vast lekkerder dan droge crackers , alhoewel dat wel sjiek klinkt cracker …….
Laatst bewerkt: 24 juli 2023 16:12 door Jeroen-Pion.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 16:33 #1496878

  • H700
  • H700's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 1780
Slechts gewapend met crackers en een fles water hebben twee Nederlandse zeilers wekenlang weten te overleven voor de spoorbrug over het Gouwekanaal.
Verstoken van internet en zeker 2 km verwijderd van enig levend mens, brachten zij dagen in angstige spanning door. De slinkende voorraad crackers bracht Jan tot de ultieme heldendaad; zwemmend op zoek naar hulp.
Na een urenlange tocht over het kanaal wist Jan dan toch de bewoonde wereld te bereiken.
Onderweg, drinkend van kanaalwater en levend van kroost, slag na slag zwom hij door. De nachten waren het ergste, verteld Jan, de stilte, de kou, de voortrazende auto´s op de A12 en de desoriëntatie.
De gedachte aan zijn Mieke, die alleen achtergebleven was op de boot, gaf hem echter reuzenkrachten.
Uitgeput wist Jan het hoofdkantoor van Omroep West te bereiken. Daar duurde het nog even voordat Jan voldoende bij was gekomen om zijn verhaal te doen.
Ja, daarna ging het snel, zegt Jan.
Brandweer, ambulance en een wagentje van de PicNic tot de rand gevuld met proviand, allen haastten zich naar de plek des onheils op het ergste scenario voorbereid.
Groot was de opluchting toen ze Mieke moe maar in redelijke gezondheid aantroffen.
Het was een mooi moment toen Jan en Mieke elkaar huilend in de armen vielen.
Ze overwegen de boot te verkopen na dit angstige avontuur en voortaan alleen nog maar naar Brielle te gaan, naar het Fletcher hotel. Nee, voor ons geen avonturen meer, dit liep gelukkig goed af maar laat het een waarschuwing zijn voor anderen, zo zeiden zij in koor.
Il me semble que la misère,
Serait moins pénible au soleil
Laatst bewerkt: 24 juli 2023 16:34 door H700.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 16:50 #1496880

  • AdB
  • AdB's Profielfoto
  • aanwezig
  • Gebruiker
  • Berichten: 4742
:laugh: :laugh: :laugh:
Tornado sport
Een monohull is eigenlijk een multihull die niet "af" is...
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 16:51 #1496881

  • PvO
  • PvO's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 5594
Het is natuurlijk heel leuk om de persoon in kwestie hier belachelijk te maken.
Hoewel het een luxe probleem is, zou ik er ook niet blij van worden om 2 dagen vast te liggen voor een brug waarvan je mag verwachten dat die normaal gesproken meerdere keren per dag draait.

En ik weet niet hoe anderen het ervaren, maar ik heb sterk de indruk dat storingen en soberder bedieningstijden de laatste jaren sterk toenemen, zeker in de regio Zeeland/Zuid Holland.

Dat gezegd hebbende, laatst een week door Friesland gevaren, en ik was positief verrast door de snelheid waarmee de bruggen werden bediend, vaak was melden niet eens nodig.
Iedereen heeft dezelfde wind, maar niet dezelfde zeilen
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 17:12 #1496889

  • JotM
  • JotM's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 4713
PvO schreef :
Het is natuurlijk heel leuk om de persoon in kwestie hier belachelijk te maken.

Als iemand op een 12m jacht binnen twee dagen op de regionale omroep begint te vragen wanneer het Rode Kruis met voedselpaketten komt dan vind ik het niet meer dan logisch dat daar de spot mee gedreven wordt.
Wat een janksmoel.
"Gute Gedanken sind die, bei denen Dir, mein Leser, noch bessere einfallen" - Charles Tschopp
Laatst bewerkt: 24 juli 2023 17:13 door JotM.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 17:34 #1496897

  • AdB
  • AdB's Profielfoto
  • aanwezig
  • Gebruiker
  • Berichten: 4742
PvO schreef :
Het is natuurlijk heel leuk om de persoon in kwestie hier belachelijk te maken.
Hoewel het een luxe probleem is, zou ik er ook niet blij van worden om 2 dagen vast te liggen voor een brug waarvan je mag verwachten dat die normaal gesproken meerdere keren per dag draait.

De “journalist” in kwestie zal zeker de toon gezet hebben in dit news-item.
Maar komaan, in deze moderne tijd lijkt het me niet zo moeilijk om op te zoeken
waar en wanneer er een brug of sluis gestremd is.

Vaarweginformatie.nl (niet altijd accuraat )
Teletekst pagina 721 ( accuraat) is ook een app voor.
Waterkaart.net. (niet altijd accuraat ) met telefoonnummers van sluizen en bruggen.
www.eurisportal.eu/. (volgens RWS accuraat )

Met deze bronnen kan je besluiten of je 2 dagen blijft liggen of niet.
Maar “crackers en water”?????
PvO schreef :
En ik weet niet hoe anderen het ervaren, maar ik heb sterk de indruk dat storingen en soberder bedieningstijden de laatste jaren sterk toenemen, zeker in de regio Zeeland/Zuid Holland.

Daar heb je zeker een punt, het gevolg van jarenlang onderhoud van de kunstwerken
vooruit te schuiven.

A
Tornado sport
Een monohull is eigenlijk een multihull die niet "af" is...
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 17:34 #1496898

  • Ton Mitz
  • Ton Mitz's Profielfoto
  • aanwezig
  • Gebruiker
  • Berichten: 6412
500 meter voorbij de spoorbrug is een enorme hoogvliet
Met pendeldienst voor de oudjes van het verzorgingstehuis om de hoek
Als je eea uitlegt aan de chauffeur, rijdt hij heus wel ff naar de spoorbrug als je daar staat met volle tassen
Feeling 32 Di, bootnaam Mitz
Genoemd naar een Engels stripfiguur
Mitz, the half fairy lady
Laatst bewerkt: 24 juli 2023 17:35 door Ton Mitz.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 17:48 #1496905

Toen ik dit item aanmaakte had ik ook wat moeite met de toonzetting die helaas vaak wel past in de werkwijze van TV West. De echte boodschap van dit bericht is dat de verantwoordelijke instanties niet echt prioriteit geven aan het op de hoogte houden van de daar afgemeerde schepen. Dat hebben ze waarschijnlijk wel gedaan met de beroepsscheepvaart die dan ook niet op het filmpje te zien is. Ergens in dat proces moet duidelijk zijn geworden dat het oplossen van het probleem meer tijd kostte, maar dat lijkt hier niet gecommuniceerd. En nee het is geen lekkere plek om te liggen. Je kunt er tegenwoordig niet meer aan de wal en aan de overkant afmeren terwijl er ook nog scheepvaart onder de brug doorkomt is ook al niet echt een oplossing tenzij je bonken op keien een goed idee vindt. Nee ze zijn vast niet van de honger omgekomen. Maar terug naar Woerden of Alphen was gezien de tijdsduur van de storing een betere keuze geweest.
Laatst bewerkt: 24 juli 2023 17:48 door Herman Hartman.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 17:49 #1496906

  • Jurrien
  • Jurrien's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 663
@Hurley 700: dankjewel!
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 18:23 #1496916

  • DeBommel
  • DeBommel's Profielfoto
  • aanwezig
  • Gebruiker
  • Berichten: 1159
JotM schreef :
PvO schreef :
Het is natuurlijk heel leuk om de persoon in kwestie hier belachelijk te maken.

Als iemand op een 12m jacht binnen twee dagen op de regionale omroep begint te vragen wanneer het Rode Kruis met voedselpaketten komt dan vind ik het niet meer dan logisch dat daar de spot mee gedreven wordt.
Wat een janksmoel.

Krek zo is’t.
Waarschip 900+ "Merlin" | Zeeton 24 "Code Rood" | Waarschip 725 "Ontward"
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 18:45 #1496929

  • La Mavare
  • La Mavare's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 8908
Ik ben er al even niet geweest, maar aan
- de westzijde kun je aanleggen en door de woestenij proberen ergens te komen.
- de oostzijde (McDonalds) is geen enkele mogelijkheid om aan te leggen.
instructeur zeezeilen en kielboot
les op eigen schip, deliveries
"De beste manier om iets te leren is er les in te geven." - Seneca, Romeins filosoof, staatsman en toneelschrijver - 5 v.C. 65 n.C.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 18:53 #1496931

  • JotM
  • JotM's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 4713
Niet om te blijven liggen, maar als ik daar aan het begin van mijn vakantie zou stranden zonder eten aan boord (kans nul, maar even voor het idee), ging ik mooi even aan het eind van het geleidewerk liggen en liep ik naar de mac.


"Gute Gedanken sind die, bei denen Dir, mein Leser, noch bessere einfallen" - Charles Tschopp
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 18:54 #1496932

  • Jeroen-Pion
  • Jeroen-Pion's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker is geblokkeerd
  • Berichten: 5412
Even hier neerleggen , past makkelijk :woohoo:

Lig je bij de Mac voor de deur, kan het rode kruis thuis blijven :silly:


Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

De kreupele mastourte haalt het nieuws 24 juli 2023 18:55 #1496933

  • Jeroen-Pion
  • Jeroen-Pion's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker is geblokkeerd
  • Berichten: 5412
:laugh: :laugh: :laugh:

Jotm had al hetzelfde idee :woohoo:

Bestaan er dus al zeker 2 typen zeilers , zij die droge crackers eten en zij die slim zijn :whistle:
Laatst bewerkt: 24 juli 2023 18:56 door Jeroen-Pion.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.
  • Pagina:
  • 1
  • 2
  • 3
Tijd voor maken pagina: 0.162 seconden
Gemaakt door Kunena
   
   
   
   
© Zeilersforum.nl