Daar is niets bij geklemd. Er zit standaard een gele platte ring en daarop een witte veerring op de bevestigingsbouten van de shunt. Die dunne zwarte draad is de draad waarmee je de shunt aan een centraal controlekastje kan verbinden; die gebruik ik niet en hij hangt/ligt er maar wat onder.
De accu’s zitten geklemd, maar dus niet 360-graden bestendig. We zeilen in Zeeland, dus dat lijkt me ook niet noodzakelijk.
Wat betreft de vleugelmoeren: tot nu toe blijven ze prima zitten, maar aangezien de adviezen, zal ik ze vervangen. Tenslotte hoeven ze de komende jaren toch niet meer los.
Het einde van de kabel dat gefatsoeneerd moet worden en een persoog krijgen: dat doe ik ook het liefst, maar ik zie er tegen op die kabel (die uiteindelijk aan het motorblok zit, te moeten verwijderen en terugplaatsen (zelf geen tang voor zo’n persoog ). (En het werkt al 45 jaar prima.)
Bedankt voor de adviezen!
Misschien is het een zooitje, maar het is al veel beter dan het was (en het is wel mijn zooitje, hè

).