Hai Koeze.
Oranje niet mooi....? Hoe kan dat nou

Zo'n prnaje falsled optimist was ook mijn eerste bootje (nr 405 als ik het goed heb) en ik vond het zo vrolijk!
Maar ik ben erg verbaasd dat je zegt dat de binnenkant niet van polyester is. Dat was het vroeger namelijk wel! Is het niet gewoon behoorlijk verweerd, waardoor het er anders uitziet dan de buitenkant?
Kan echt geen ABS zijn, dat is heel zacht (test anders op een hoekje met een scherp mes: polyester is veel harder dan ABS).
Verder zou ik de tips van Herman opvolgen. Of gewoon een paar vrolijke stikkers op het oranje plakken, als je geen zin hebt in verven. Dan valt het oranje misschien ook al minder op.
Zo'n bootje kan heel wat hebben, er zit toch ook een lekkere rubber stootrand op? Veel plezier met het bootje!
Paulien