Hallo,
Wie wil als dagzeiler 40+ gedurende de week van 18 juli maandag-woensdag naar Hellevoetsluis komen om daar met een kleine groep van 3 à 4 personen maximaal te zeilen op een 46 voet kajuitjacht. Liever geen beginners- maar toch minstens CWO-2 niveau, een goed humeur en ook verantwoordelijkheidsgevoel.
Ik (man 66 jaar) zeil de boot ook prima alleen op het Haringvliet, maar alleen de haven in-en-uit varen, tussen meerpalen en zonder boegschroef doe ik liever niet zonder hulp op het dek, zeker niet bij harde wind. Ook kan ik goed hulp gebruiken om de sluis bij Stellendam ontspannen door te komen, of om de Haringvlietbrug te passeren.
Na de stormschade van Franklin eind afgelopen maanden zijn diverse reparaties uitgevoerd, maar de elektrische boegschroef, ankerlier en hoofdlier voor de grootzeilval zijn nog steeds niet gerepareerd door vertraging in de levering van onderdelen. Schade viel alles mee, maar er is nu meer handwerk aan dek dan ik eerder gewend was. Je hulp en goed gezelschap is welkom. We leren ook van elkaar. Ik vraag een kleine vergoeding voor de boordkas voor de inkoop van eten en drinken.
tot spoedig ziens,
Paul