Welkom  

   

What's Up  

Geen evenementen
   

Wedstrijd  

Geen evenementen
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Welkom, Gasten
Doelgericht zoeken naar of je aanbieden als opstapper kan hier.

LET OP: Berichten worden niet direct geplaatst, maar pas als een moderator heeft beoordeeld dat deze passen in de opstapper database!

Onderwerp: Meezeilen op het Wad?| skûtsje | wknd 14/15/16 aug

Meezeilen op het Wad?| skûtsje | wknd 14/15/16 aug 25 juli 2026 18:56 #1694384

Ik ben nieuw op dit forum maar volg het al wel een tijdje.

In het weekend van 14/15/16/17 augustus (eventueel al vanaf 13 aug) heb ik in Friesland een skûtsje gehuurd. Er hebben zich nu 5 mensen aangemeld dus er is nog ruimte voor twee á drie mensen die willen meezeilen. Het is de bedoeling om vanuit Gaastmeer via Makkum het Wad op te gaan richting Vlieland of Texel. Het liefst 1 nacht droogvallen/ankeren op het Wad en verder in een haven.

Sinds 2022 huur ik (Hans, 40 jaar, consulent inkomen bij een gemeente en docent sociale zekerheid) elk jaar meerdere keren een jacht (scherp jacht of een platbodem) en gaan er enthousiastelingen mee. Hiermee volg ik een ervaren schipper op die dit om gezondheidsredenen helaas niet meer doen kan. Ik heb CWO II gedaan bij De Zeezeilers van Marken en ben bezig met CWO III. Uiteraard heb ik KVB I en II en Marcom-B. Bij de verhuurder van het skûtsje heb ik twee keer een instructieweekend platbodemzeilen gedaan. Verder veel ervaring op valken.

De mensen die zich al hebben aangemeld zijn: 4 mannen (42, 44, 44 en 48 jaar) en de vrouw van één van hen (47 jaar (denk ik)). Allemaal mensen die het leuk vinden mee te zeilen, de meesten hebben ervaring, en van watersport houden. De meesten komen uit het noorden van het land en één uit Rotterdam. Samen delen we (inclusief ikzelf) de kosten van de huur en alles wat erbij komt. Dit is begroot op € 275 pp. Het is mogelijk om vrijdag in Makkum op te stappen en zondag in Makkum af te stappen. Waarschijnlijk kunnen we donderdagmiddag 13 aug ook al aan boord.

Lijkt het je leuk om mee te gaan? Laat het vooral weten. Maken we er een gezellige en mooie tocht van!

In september ga ik weer met een skûtsje maar die boot is al vol. Wellicht in oktober nog een weekend op een scherp jacht, hier is nog geen aanmelding voor.
Geen eigen boot maar wel een ervaren huurder
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.
Tijd voor maken pagina: 0.090 seconden
Gemaakt door Kunena
   
   
   
   
© Zeilersforum.nl