Beste zeilvrienden,
Na een vijftal kleine bootjes te hebben gebouwd, allemaal in hout-epoxy (stitch-n-glue), heb ik nu het plan opgevat om wat groters te gaan bouwen. De grootte blijft overigens beperkt tot wat nog net in mijn garage past. Vorig jaar heb ik daarom bouwtekeningen gekocht voor een
Cape Cutter 19 van Dudley Dix. Die heb ik inmiddels grondig bestudeerd en ben nu moed en geld aan het verzamelen om daadwerkelijk met de bouw te beginnen. Dit wordt waarschijnlijk een klus van jaren.
Nu ben ik best handig met (hecht)hout en epoxy, al zeg ik het zelf, maar van staal heb ik geen kaas gegeten. De Cape Cutter heeft een aantal stalen onderdelen, die ik dus zal moeten laten maken. Het gaat o.a. om een gegalvaniseerd plaatstalen zwaard (20 mm dik, met afgeronde voor- en achterkant) en een aantal specifiek voor de CC ontworpen RVS onderdelen, zoals de mastvoet, buitenboordmotorsteun en boegsprietbeslag.
Ik ben op zoek naar tips waar ik deze dingen het beste kan laten maken. Ik woon zelf in de Kop van Overijssel. Van alles zijn goede tekeningen (met maatvoering) beschikbaar, dat is het probleem niet.
Iemand suggesties?
Alvast bedankt,
Bart