Welkom  

   

Mijn Menu  

   

What's Up  

za apr 05 @ 2:00PM -
Zeilersforum Wintermeeting 2025
   

Wedstrijd  

Geen evenementen
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Welkom, Gasten
In deze sectie horen alleen topics welke een project beschrijven. Hiervoor gelden bijzondere regels. De beschrijving van het project staat centraal, reacties van zowel de Topic Starter (TS) als andere leden zijn alleen toegestaan indien deze rechtstreeks betrekking hebben op de projectinhoud. Zie ook de forumregels die hierop van toepassing zijn.

Onderwerp: Historische scheepswerf De Delft in Rotterdam

Historische scheepswerf De Delft in Rotterdam 14 nov 2018 08:51 #996704

  • jerry
  • jerry's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 7064
Vandaag werd bekend dat de werf er mee moet stoppen en failissement zal aanvragen. Het zal dus niet lukken om de replica van het linieschip De Delft af te bouwen. De gemeente Rotterdam zal vanaf 2010 de loods niet meer aan de Stichting verhuren. De bestemming van het terrein zal woningbouw zijn.
Ik heb een paar jaar een dag in de week als vrijwilliger meegewerkt aan de bouw van het schip. Ik ben er mee gestopt toen duidelijk werd dat er geen geld meer was om eikenhout te kopen en dat we onze dagen moesten vullen met het verwerken van afvalhout tot open-haardhout.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

Historische scheepswerf De Delft in Rotterdam 14 nov 2018 11:59 #996768

Jerry,

Toen ik met mijn bedrijfje nog in de Oude Haven (R'dam) zat, maakte ik de plannen en de opstart van het project De Delft mee.
Het waren allemaal prachtige verhalen, maar nogal onrealistisch, zoals ik toen al zag. Ik heb mij er daarom steeds verre van gehouden, want ik beschouwde het van het begin af aan als een verspilling van hout en moeite.

Het is erg jammer dat die verspilling zó lang heeft moeten doorgaan voordat men inzag dat stoppen het enig realistisch alternatief is.

Let wel: ik verwijt de vrijwilligers en de werkers niets.
Het management des te meer.

Wim.
Schippers schoffelen niet
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

Historische scheepswerf De Delft in Rotterdam 15 nov 2018 09:30 #997042

  • nardus
  • nardus's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 6113
Heb een paar jaar geleden een rondleiding gedaan met mn kids. Was echt leuk. Die bouw lag al jaren stil, was inmiddels een stage plek geworden voor scholieren waar ze aan allerlei kleine projectjes mochten werken zoals een admiraaltender.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.
Tijd voor maken pagina: 0.099 seconden
Gemaakt door Kunena
   
   
   
   
© Zeilersforum.nl