duidelijk
Dan ga ik hier even verder, al is het eigenlijk een andere vraag... Heb OpenCPN even op mijn laptop geïnstalleerd, met de overzichtskaart en de NL ENC kaarten. Die van Zeeland zien er heel mooi uit, rest van NL is behelpen (maar dat had ik ook al begrepen..)
Waar ik nu alleen tegenaan loop is het volgende: Als ik vanuit een niet te ver ingezoomde weergave (bijvoorbeeld grevelingen in beeld) inzoom wordt het detail van de kaart hoger, zoals verwacht eigenlijk. Maar zoom ik dan weer een stapje uit schakelt OpenCPN terug naar de ingebouwde heel lage resolutie kaart. Ik zou verwachten dat hij dan de Zeeland kaarten zou laten blijven zien? Als ik dan op de kaartenbalkjes onderin klik (die groene blokjes, geen idee hoe ik ze moet noemen) verschijnt de zeeland kaart weer. Inzoomen werkt dan weer, uitzoomen is weer de overzichtskaart...
Hoe kan ik dit gedrag aanpassen? Volgens mij is het niet de detail slider bij de instellingen, die heb ik al op de maximum waarde gehad, den zijn er alleen meer boeien zichtbaar.
Alvast dank!