Welkom  

   

Mijn Menu  

   

What's Up  

Geen evenementen
   

Wedstrijd  

Geen evenementen
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Welkom, Gasten
Doelgericht je overbodige artikelen aanbieden kan hier.

LET OP: Berichten worden niet direct geplaatst, maar pas als een moderator heeft beoordeeld of deze aan de Huisregels voldoet!

Advertenties worden alleen geplaatst met vermelding van een vraagprijs. Controleer dus even of er een vraagprijs in je advertentie staat, voor je op Opslaan klikt. Na opslaan dus graag even geduld tot een moderator het bericht heeft beoordeeld.

Onderwerp: Te koop: Dehler 35 CWS korte kiel

Te koop: Dehler 35 CWS korte kiel 10 apr 2026 07:55 #1679847

  • mystic
  • mystic's Profielfoto
  • Offline
  • Gebruiker
  • Berichten: 50
ey ZF-ers,

Na 7 jaar met veel plezier op de Wish te hebben gevaren, is het tijd om afscheid te nemen. Met opgroeiende kinderen blijft er helaas te weinig tijd over om zowel veel te varen als het schip de aandacht te geven die het verdient — en dat laatste willen we haar niet aandoen.

Dat Dehlers van Van de Stadt uitstekende zeilschepen zijn hoef ik hier niet uit te leggen. De 35 zou Van de Stadt zelf zijn meest geslaagde ontwerp vinden — en wij kunnen dat volledig beamen. Met de Wish hebben we prachtige tochten gemaakt naar Engeland, Frankrijk en vorig jaar een mooi rondje Denemarken.

Het schip verkeert in prima staat. De afgelopen jaren is er flink geïnvesteerd: van nieuw grootzeil en fok tot een volledig vernieuwd elektrasysteem, nieuwe Garmin navigatie met radar en stuurautomaat, en een compleet opgeknapt onderwaterschip. Klaar voor de volgende eigenaar om er direct mee op pad te gaan.

Volledige advertentie met foto's en inventaris: www.botentekoop.nl/boot/1995-dehler-35-cws-10140633/

verkoopprijs: € 48.500
U heeft geen rechten om deze pagina te openen!



Vragen of interesse? Neem gerust contact op — ik vertel je graag meer!
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.
Tijd voor maken pagina: 0.093 seconden
Gemaakt door Kunena
   
   
   
   
© Zeilersforum.nl