Welkom  

   

What's Up  

Geen evenementen
   

Wedstrijd  

Geen evenementen
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Welkom, Gasten
Doelgericht je overbodige artikelen aanbieden kan hier.

LET OP: Berichten worden niet direct geplaatst, maar pas als een moderator heeft beoordeeld of deze aan de Huisregels voldoet!

Advertenties worden alleen geplaatst met vermelding van een vraagprijs. Controleer dus even of er een vraagprijs in je advertentie staat, voor je op Opslaan klikt. Na opslaan dus graag even geduld tot een moderator het bericht heeft beoordeeld.

Onderwerp: Vakantie klaar: Jouët 32

Vakantie klaar: Jouët 32 21 juli 2026 13:57 #1693692

Deze Jouët 32 is vakantie klaar, en voorzien van diverse extra's en vernieuwingen.

Naast dat het een zeer ruime boot is, voelt eerder als een 34/35 voeter, zeilt ze niet alleen goed maar ook heel comfortabel. Ivm de 2061 kilo lood kiel (kiel is onderdeel van de romp, en kan er dus ook niet afvallen ;) ook wel fijn) zeilt ze heel stijf (ideaal ook voor wie opstappers heeft die niet van snel schuin gaan houden).
Solo is de boot met genua 2 en vol grootzeil t/m 5 bft ongereefd te varen!
Dit is de 3/4 ton (=sport) versie van de Jouët 32. Hogere mast en diepere kiel met meer lood. Daardoor is het ook een snelle boot.

De kuip is ongekend groot voor een 32 voeter uit het IOR tijdperk. En ook heel veilig: diepe kuip, met hoge randen zodat je lekker beschut kunt zitten. Je kunt ook op de randen zitten en er zijn ook 2 stoeltjes achterop.

Door het slimme ontwerp van de boot is er heel veel ruimte onderdeks. Ik ben 1,9 meter en heb stahoogte in de hele kajuit. De keuken is aangepast naar (origineel Zweedse) Origo 3000, die hoger is gemonteerd zodat je ook als je groot bent gewoon stand kunt koken ipv voorover gebukt moet staan...

Er zit ook een dekhoes bij voor over de hele boot.
Zgan huik + rolfokhoes.

Er zit een Simrad autopilot bij, die tevens een afstandsbediening heeft.
Webasto 3500 diesel kachel.

Selden / Furlex rolreef installatie icm genua2 (offshore laminaat) voorzien van uv strook.

De boot is voorzien van berghout, zodat je zonder kabelaring kunt varen ondanks de bolle romp! Dus alle voordelen van een bolle romp zonder da nadelen :)

De boot is net weer terug het water in: hele onderwaterschip is kaal gemaakt, en weer fris nieuw opgebouwd. Maw die grote klus heeft u de komende jaren niet meer. Enkel nog elk jaar even fris nieuw laagje antifauling.

De motor heeft een nieuwe uitlaat en waterlock, als ook nieuwe diesel tank + leidingen.
De daklieren zijn opgewaardeerd: van 25 en 16 naar beide 40. Minder kracht nodig. (en beide lieren zelfde maat, wel zo fijn bij het spinnakeren bijvoorbeeld)

ALle electra zijn ook nieuw: nieuwe accu's, nieuwe kabels (dikke), nieuw schakelpaneel (Philippi) met automatische zekeringen etc.

Ook zit er een nieuwe compressor koelkast bij, een hele grote van 55 liter!
Verder heeft de boot een nieuwe B&G VHF + draadloze handset (wel zo veilig en handig als je aan dek bent), AIS ontvanger (B&G) en Garmin GPS / kaartplotter. Wind/diepte/log van Raymarine.

Boegspriet is aangebracht zodat er met een code zero of gennaker gevaren kan worden. En daarbij is de preekstoel ook aangepast zodat je nu heel makkelijk en veilig op kunt stappen vanaf de boeg!

Er zit nu ook een nieuwe loodlijn voor het anker bij (40 meter).

Ook het lopend want is geheel vernieuwd.

Alle aanpassingen zijn van 2025/2026 maw alles is nog zgan).

Vraagprijs is scherp, 10.750. Priced to sail. :)

De boot is op afspraak te zien in Oostwatering.
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.

Vakantie klaar: Jouët 32 21 juli 2026 16:22 #1693714

Foto's niet meegekomen met originele bericht; hierbij poging 2:

Zijaanzicht:


Zeer ruime & diepe kuip:


Dekhoes voor over voor en achterdek:




Strak onderwaterschip:


Nieuw log, precies in het midden, zodat de snelheidsmeting over beide boegen gelijk is:


55 liter compressor koelkast:
Alleen ingelogde leden kunnen reageren.
Tijd voor maken pagina: 0.107 seconden
Gemaakt door Kunena
   
   
   
   
© Zeilersforum.nl